• Ağ Altyapısı Çözümleri

Bilgi Teknolojileri altyapısını oluşturan her türlü ağ altyapısı işleminin danışmanlığını, projelendirilmesini, yerinde uygulanmasını, testlerini yapmaktayız. Bu kapsamda Bakır Ağ altyapısı, Fiber Optik teknolojileri, Zayıf Akım ve Orta Gerilim Elektrik altyapısı, tüm bu altyapılara ait donanım, yazılım, ürün ve çözümleri teknik ekibimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır.

  • Sistem Ve Veri Merkezi Çözümleri

Kurumların bünyesinde bulunan Sistem Odaları ve Veri Merkezlerinin yapımında yükseltilmiş döşeme, ısı yalıtımı, yangın güvenliği, iklimlendirme, ısı-nem ölçüm ve uyarı sistemlerinin, bu bölümlere ait zayıf akım ve aktif cihaz çözümleri (router, switch, Loadbalancer, WAN Optimizasyon, Access point vb), bilgi güvenliği donanımlarının (firewall, spam-filter, SSL-VPN vb) kurulumu, izleme, ölçümleme bakım anlaşmaları ile işlerliğinin sürdürülmesi verdiğimiz hizmetler arasındadır.

  • Sanallaştırma Çözümleri

Var olan fiziksel kaynakların daha verimli kullanılabileceği bir ortam yaratarak masaüstü, uygulama, sunucu ve depolama konularında özel olarak tercih ettiğiniz operasyonlar için Bilgi Teknolojileri ihtiyaçlarınızı basitleştirip, faydalanmanızı artıracak sanallaştırma çözümlerini sunmaktayız

  • Bulut Çözümleri

Bulut teknolojisi sayesinde kurumlara, donanım yatırımı (sunucu, depolama alanı, altyapı, bakım/işletim maliyetleri) olmaksızın e-posta, telefon santrali, dosya yedekleme hizmetleri sağlamaktayız. Böylece cihaz, lokasyon ve mekan bağımsız, internetin olduğu her yerden verilere erişimin hızlı ve kolay olacağı çözümler sunmaktayız.

  • Bakım Ve Destek Hizmetleri

Bakım ve destek hizmetleri kapsamında anlaşma yapılan kurumlarda kapsam altına alınan tüm bilgi teknolojileri altyapısı, donanımlar, yazılımların işlerliğinin devamını sağlamak, olası durumda arızalarını gidermek-değiştirmek, periyodik güncelleme ve bakımlarının yapmak veya yapılmasını sağlamaktır. Bu hizmet ile kurumda bulunan tüm teknolojik ürünlere yönelik marka bağımsız olarak envanter tutulmaktadır.

  • Yüksek Performanslı Bilgi İşleme (HPC)

GPU üzerinde bulut bilişimi kullanarak büyük bilgi işlem gücü gerektiren görevleri çözebilir. İşortak Teknolojisinin yüksek performanslı bulut bilişimini başlatarak araştırma süresini azaltabilir ve sonuçları hızlı alabilirsiniz.